Pri objednávke darčekového poukazu, je potrebné vyplniť všetky údaje a špecifikovať objednávané služby, a pred odoslaním objednávky sa automaticky zobrazí požadovaná čiastka priamo v tlačítku na uskutočnenie platby prostredníctvom platobnej brány od GoPay. Po stlačení tlačítka budete presmerovaný na platobnú bránu služby GoPay, kde si zvolíte spôsob platby, ktorý Vám najviac vyhovuje. Po úspešnom zaplatení, vám bude vygenerovaný darčekový poukaz s jedinečným kódom, ktorý použijete pri rezervácii termínu jazdy.

V prípade, že máte zakúpený poukaz, ešte nieje vozidlo vybraté, kupujúci len zvolil jeho dizajn. Výber vozidla sa uskutočňuje pri rezervácii termínu s platným poukazom v sekcii Rezervácia, a následne si vyberiete automobil na voľný termín.
Následne Vás budeme e-mailom informovať o potvrdení platnosti rezervácie termínu jazdy.

Čas je vypocítaný na danej trase podľa rýchlosti stanovenej dodržiavaním pravidiel cestnej premávky.

Tieto superšporty, ktoré prenajímame, sa dajú omnoho lepšie vychutnať na bežných cestách, ktoré sú plné ostrých zákrut, za ktorými sa dá zošlápnuť plný a vedú taktiež cez diaľnice, kde sa dá skušať aj vyššia rýchlosť auta. Máme odskúšané a overené, že jazdiť pre vás v bežnej premávke, na ktorú ste zvyknutý, je omnoho lepší zážitok, ako ísť na okruh, kde by to bolo pre vás mnohonásobne viac predražené a v aute by ste strávili omnoho kratší čas. Taktiež na okruhu neplatí poistná udalosť, čo by viedlo k tomu, že by zákazník v prípade poškodenia vozidla musel platiť plnú sumu za poškodenie vozidla.

Naše autá sú dvojmiestne a nakoľko s vami musí ísť inštruktor, ktorý vám bude celú cestu nápomocný a bude vaše GPS, tak sa do auta už nikto ďalší nevôjde. Celá vaša cesta bude ale zaznamenávaná na kameru a so záznamom z nej sa budete môcť potom podeliť s kýmkoľvek budete chcieť.
Nevadí, môžete sa rozhodnúť aj počas jazdy a po nej to ohlásite inštruktorovi, že si ho budete chcieť video záznam z jaqzdy vziať. Videozáznam poskytujeme na SD karte za poplatok.
Rezerváciu môžete spraviť pokojne aj na svoje meno, ak poukaz kupujete ako darček a nechcete, aby sa obdarovaný dozvedel o darčeku skôr. Jeho údaje, ako čislo vodičského preukazu a pod. si dopíše do zmluvy jazdec, až keď bude obdarovaný alebo priamo na mieste jazdy.
Bohužiaľ, rezervovať termín si môžete až po zaplatení poukazu, kedy vám bude vygenerovaný rezervačný jedinečný kód.
V deň jazdy prichádzame na miesto jazdy hodinu pred začatím, a v prípade nepriaznivého počasia okamžite informujeme zákazníkov o zrušení jazdy. Jazda samozrejme neprepadne, budete si môcť dohodnúť náhradný termín v čase, ktorý Vám bude najviac vyhovovať.