TestDrive.sk

Žijeme len raz, práve tu a práve teraz, preto si poďte s nami poriadne užiť jedinečnú jazdu snov v jednom z našich áut, na ktorú nezabudnete do konca svojho života.

Naša spoločnosť TestDrive.sk sa zaoberá krátkodobým prenájmom najrýchlejších a najexotickejších supersporštiakov sveta, vďaka čomu sa môžete už aj vy previezť na autách ako Ferrari F430, Lamborghini Gallardo alebo Mercedes SLS AMG. Váš detský sen sa môže stať skutočnosťou. Zajazdíte si v talianskom či nemeckom superšporte s hodnotou presahujúcou 400 000 €. Kto iný vám dá takúto možnosť vyskúšať si tie najlepšie športiaky s výkonom cez 570 koní?

Jazdu si môžete vychutnať už aj vo vašom okolí a nemusíte preto cestovať celý deň len kvôli nej na opačnú stranu republiky. Stretnúť sa môžeme v Bratislave, Banskej Bystrici, Košiciach, Žiline, Ostrave, Brne či v Prahe. Pre viac informácií si pozrite sekciu rezervácie, kde nájdete termín vo vašom okolí. U nás sa nemusíte báť žiadnej horibilnej zábezpeky, ktorá sa bežne platí pri prenájme áut, pretože chceme sprístupniť jedinečný zážitok a spraviť radosť z jazdy každému jednému človeku, ktorý oň stojí. Počas jazdy sa nemusíte ničoho obávať, pretože vám bude k dispozícii skúsený inštruktor, ktorý vám vysvetlí, čokoľvek budete chcieť vedieť a celú jazdu bude nad vami bdieť ako strážny anjel a postará sa o vašu bezpečnosť. Jazdu si môže vychutnať ktokoľvek, kto má vodičák skupiny B. Pokiaľ ho niekto nemá, ako väčšina deti, ktoré dostanú takýto motivačný zážitok do života od svojich rodičov, nieje to žiaden problém, pretože v takýchto prípadoch vás posadíme na sedadlo spolujazdca a môžete si svoj jedinečný zážitok vychutnať so skúseným inštruktorom. Darovať úsmev, radosť a nezabudnuteľný zážitok, je ten najkrajší dar, aký môžete dať osobe, ktorá si tým splní svoj životný sen.