Autá

Dodge Challenger Hellcat

Dodge Challenger Hellcat

Ktoré auto vás očarí mohutným revom motoru a piskľavým zvukom kompresoru? No predsa Dodge Challenger SRT Hellcat. Jeho motor totiž nie je preplňovaný turbom, ale kompresorom. Z pohľadu jazdných vlastností nie je badať žiadne oneskorenie turba a zároveň je výkon porovnateľný s motorom preplňovaným turbodúchadlom.


Pokračovat

Ferrari 458 Italia

Ferrari 458 Italia

Ferrari 458 Italia patrí k úspešným modelom značky Ferrari. Auto je výborne ovládateľné a zároveň aj cenné, pretože ako posledné svojho radu používa atmosférický V8 s objemom 4,5 litra. 


Pokračovat

Ferrari California

Ferrari California

Ferrari California, prezývaná aj ako „baby Ferrari“, je najdostupnejší kabriolet s plátenou strechou vo svojej triede. Vďaka tomu je California obľúbená medzi dámami aj pánmi. Atmosférický V8 motor pod prednou kapotou je symfóniou zvuku a výkonu, obzvlášť pri zloženej streche.


Pokračovat

Ferrari F430 F1 Pininfarina

Ferrari F430 F1 Pininfarina

Zoznám sa s našim červeným párnokopytníkom priamo z Maranella. Ferrari F430 F1 v edícii Scuderia svojim príchodom rozvírilo v roku 2008 vody automobilového sveta. 


Pokračovat

Ford Mustang 5.0 GT MM Racing

Ford Mustang 5.0 GT MM Racing

Nie je to obyčajné auto, je to dokonalý Mustang s manuálom a zároveň najpredávanejšie športové kupé na svete. Ford Mustang GT 5.0 MM Racing je typickým „pony car“ s atmosférickým V8 motorom, ktorý vydáva s ladeným výfukovým systémom mohutný agresívny zvuk – pravá veľkoobjemová Amerika bez preplňovania turbom športové kupé na svete. Ford Mustang GT 5.0 MM Racing je typickým „pony car“ s atmosférickým V8 motorom, ktorý vydáva s ladeným výfukovým systémom mohutný agresívny zvuk – pravá veľkoobjemová Amerika bez preplňovania turbom.


Pokračovat

Ford Mustang GT Cobra Pack

Ford Mustang GT Cobra Pack

Sila, exkluzivita, tradícia. To je Ford Mustang GT. Ale keď sa k tomu pridá názov Shelby a vizuálny packet Cobra, vznikne unikátne auto, ktoré si nie je možné na ceste pomýliť s čímkoľvek iným.


Pokračovat

Ford Ranger Raptor

Ford Ranger Raptor

Americká ikona pick-upov s pohonom všetkých kolies je dostupná aj na Slovensku! Odolné a zároveň jedno z najpredávanejších áut na svete, ktoré svojou výnimočnou praktickosťou a schopnosťou zdolávať terén, si získalo veľkú popularitu najmä v USA.


Pokračovat

Lamborghini Gallardo NERA

Lamborghini Gallardo NERA

Synonymum slova vášeň? Tak to je rozhodne Lamborghini! Je nám cťou, že práve jeden z najpopulárnejších modelov tejto talianskej automobilky môže byť súčasťou našej automobilovej flotily.  Pomenované podľa slávneho plemena býka, divoké a nespútané. Jeden z najslávnejších modelov talianskej automobilky už na prvý pohľad zaujme svojím vzhľadom, ktorý jednoducho vzbudzuje rešpekt. Pod kapotou označenou divokým býkom v logu, sa ukrýva 10 valcový atmosférický motor, ktorý dodáva svoju silu všetkým štyrom kolesám tohto superšportu s hliníkovou karosériou.


Pokračovat

McLaren 570S

McLaren 570S

McLaren a jeho model 570S je presným opakom najmä ku konkurenčnému Ferrari. Výhradne preplňované motory turbom, krídlové dvere otvárateľné nahor, digitálny prístrojový panel a prémiové audio Bowers & Wilkins.


Pokračovat

Mitsubishi Lancer Evolution X

Mitsubishi Lancer Evolution X

Mitsubishi Lancer Evolution X je posledným nástupcom japonskej série dravých automobilov, ktoré sú známe svojim pohonom všetkých kolies a skvelým podvozkom. Verzia Evolution je už od výroby výrazne výkonovo posilnená.


Pokračovat

Nissan GT-R Nismo

Nissan GT-R Nismo

Prečo práve Nissan GT-R Nismo? Pretože je to najvýkonnejšia verzia modelu GT-R
s nezameniteľným a neuveriteľným zvukom V6 motora. Nissan GT-R Nismo – model
R35 ročník 2018 je nástupca legendy Skyline GT-R, ktoré patrí medzi najikonickejšie
autá videohier a filmovej série autá videohier a filmovej série Rýchlo a zbesilo.


Pokračovat

Rolls-Royce Wraith

Rolls-Royce Wraith

Rolls-Royce Wraith je synonymum najvyššieho štandardu v automobilovom priemysle. Tu nejde o výkon, ale o to, aby ste sa cítili byť tým najlepším. Luxus, pohodlie a sila. Rolls-Royce Wraith je dokonalý aristokrat.


Pokračovat

Tvoja jazda snov je pripravená

Vychutnaj si zážitkovú jazdu na jednom z našich superšportových automobilov značiek Ferrari, Lamborghini

Objednať