Kúp zážitok

DRIFT TAXI s Lady Hoonigan. - nešoféruj, nechaj sa zviesť.

Nový zážitok - spolujazda šmykom "driftom" v areáli padock Pezinská Baba, Ostrava, Třinec a Liptovský Mikuláš.. Autom je špeciálne upravený Nissan 350Z s výkonom až 700 koňských síl. X - nechaj sa odviesť skúsenou drifterkou Ninou Zagozdzon alias Lady Hoonigan. Skvelý zážitok pre každého, kto chce zažiť adrenlínovú jazdu driftom. 
od
99
DRIVE TAXI nechaj sa odviesť profesionálnym pretekárom !!!

Nový zážitok - spolujazda na technickej trati na Paddocku na Pezinskej Babe. Autom je pretekárske Mitsubishi EVO X - nechaj sa odviesť skúseným pretekárom Petrom Florekom na technickej trati na Pezinskej Babe. Skvelý zážitok pre každého, kto chce zažiť jazdu so skutočným pretekárom na palube a má silný žalúdok :)
od
99
Letiskový okruh so zrýchlením 0-300 km/hod

Netradičná kombinácia jazdy po letiskovej dráhe s možnosťou zažiť zrýchlenie z 0 na 300 km/h na superšporte. Zažite adrenalínovú rýchlosť, ktorú na bežných cestách, ale ani na okruhoch nie je možné nikdy dosiahnuť. Zároveň je zabezpečená bezpečnosť, keďže na letisku nie je žiadna premávka v porovnaní s nemeckou diaľnicou.
od
160
Zážitková jazda na Americkom superšporte

Zážitková jazda na pravých amerických ikonách automobilového priemyslu. Vyskúšajte aké je to šoférovať Muscle a Pony Car na slovenských cestách. Trúfate si skrotiť niekoľko stoviek koní? Rôzne dĺžky jázd, v rôznych mestách na Slovensku a v Čechách. Palivo je v cene. Možnosť zakúpiť zážitok na darčekový pukaz pre blízkeho alebo kamaráta.
od
75
Zbesilá jazda na technickej trati - 3 úrovne „paddocku

Vyskúšajte si náš technický okruh na Pezinskej Babe, kde za sprievodu našich inštruktorov získate tipy a rady na čo najrýchlejšie prejdenie okruhu. Získajte skúsenosti s brzdením, klopením zákrut a správnym výjazdom z apexu. Zážitok je určený pre začiatočníkov ako aj pre skúsených vodičov.
od
99
Zážitková jazda na EXTRA superšporte

Zážitková jazda na moderných superšportoch automobilového priemyslu. 
od
85
Ako v hollywoodskom akčáku

Zážitková jazda v kombinácií s letom vrtuľníkom alebo so zážitkovou streľbou
od
129