Zbesilá jazda na technickej trati

3 úrovne paddocku. 

Vyskúšajte si náš technický okruh na Pezinskej Babe, kde za sprievodu našich inštruktorov získate tipy a rady na čo najrýchlejšie prejdenie okruhu.


Získajte skúsenosti s brzdením, klopením zákrut a správnym výjazdom z apexu. Zážitok je určený pre začiatočníkov ako aj pre skúsených vodičov.

Naša technická trať v areáli kameňolomu ponúka rovinky na vyskúšanie akcelerácie superšportov, technické zákruty kombinované vracákmi (polomer zákruty väčší ako 180°), výškové prechody medzi jednotlivými úrovňami paddoku s prekážkovou trasou na každom z nich. Celá technická trať meria 1,5 km. Samotná jazda na technickej trati prebieha pred publikom sprievodu našich jazdcov. Bezpečnosť je u nás na prvom mieste, preto prvotnú inštruktáž a pravidlá jazdy na technickej trati je nutné striktne dodržiavať.

Na trati je možné jazdiť s troma autami súčasne, ale za prísnych podmienok. Jazda technickou traťou nespočíva v dosiahnutí max. rýchlosti vozidla, ale v ostrých a plynulých prejazdoch zákrutou, dynamickým výjazdom, akceleráciou a prudkým brzdením. Konečne máte možnosť vyskúšať kontrolovaný šmyk na bezpečnej ploche a dynamika technickej trate dostane aj skúsených šoférov. Ak chcete zažiť rýchlu jazdu cez prekážkovú dráhu, tak naši inštruktori Vám názorne ukážu ako na to!

Lokácia trate je výnimočná priestorovými a výškovými predeleniami jednotlivých úrovní paddoku. Starý kameňolom, kde sme postavili pre Vás túto trať, graduje zvukové prejavy našich bsuperšportov. Vyskúšať ich skrotiť si vyžaduje určitú dávku skúseností, avšak nie je to podmienkou. Jazda na technickej trati začína bezpečnostným kolom v nízkej rýchlosti, kedy máte možnosť prejsť celú trať a dostatočne sa zoznámiť s pravidlami športovej jazdy. Počas celého zážitku ste pod dohľadom profesionálneho inštruktora, ktorý Vám dá cenné rady a inštruuje Vás, nech jazda má účinné prejazdy a kontrolu nad vozidlom.

99,-
Stop Corona
Počas jázd dodržiavame prísne bezpečnostné opatrenia voči COVID-19:
inštruktori majú rúška aktívne čistenie vzduchu v aute dezinfekcia po každej jazde