Jazda na americkej klasike

Zážitková jazda na pravých amerických ikonách automobilového priemyslu. 
 


Vyskúšajte aké je to šoférovať Muscle a Pony Car na slovenských cestách. Trúfate si skrotiť niekoľko stoviek koní? Rôzne dĺžky jázd, v rôznych mestách na Slovensku a v Čechách. Palivo je v cene. Možnosť zakúpiť zážitok na darčekový pukaz pre blízkeho alebo kamaráta.
 

Popis zážitku

Pocíťte vzrušenie a adrenalín za volantom spolu s TestDrive. Jazda na najrýchlejších a najdrsnejších amerických legendách. Ak burácanie motorov, vôňa benzínu a zapálených pneumatík sú vašou slabosťou, ste na správnom mieste. Vyskúšajte naše klasiky v americkom štýle. 

  • FORD MUSTANG GT 500 MM RACING
  • DODGE CHALLENGER SRT HELLCAT
  • FORD MUSTANG GT 500 Cobra Pack
     

Priebeh zážitku  

Miesto jázd vo vami vybranom mieste vám oznámime vopred. Na miesto jázd prosím príďte minimálne 15 minút vopred a NEZABUDNITE si váš poukaz doniesť so sebou alebo mať elektronickú kópiu. Počas administratívnej časti vodiča auta dostanete profesionálne školenie od našich inštruktorov o priebehu jazdy, oboznámenie sa so  zaujímavosťami, parametrami vozidla, inštruktáž o tom, ako správne a bezpečne viesť luxusné športové auto s takto veľkým výkonom. Počas celej jazdy je vám inštruktor nápomocný a umocňuje zážitok z jazdy svojimi radami, tipmi a znalosťami na danej trase. Po návrate na štartovné miesto, je vám vozidlo plne k dispozícií na fotografovanie. Na záver si nezabudnite si prevziať tajný DARČEK od nás.
 

Miesto zážitkov

Jazdu si môžete vychutnať, už aj vo vašom okolí a nemusíte, preto cestovať celý deň na opačnú stranu republiky. Vypočuť a prevetrať motor môžete až v 11mestách:
Bratislave, Banskej Bystrici, Košiciach, Žiline, Piešťanoch, Nitre, Lučenci, Liptovskom Mikuláši, Ostrave, Brne či v Prahe.
 

Možnosť výberu dĺžky jazdy

15 km/min. SILVER jazda pre 1 osobu na luxusnom vozidle (spolujazdec alebo vodič) - PALIVO V CENE 75€ (pôvodná cena 129€)

30 km/min. GOLD jazda pre 1 osobu na luxusnom vozidle (spolujazdec alebo vodič) - PALIVO V CENE 100€  (pôvodná cena 210€)

60 km/min. PLATINUM jazda pre 1 osobu na luxusnom vozidle (spolujazdec alebo vodič) - PALIVO
V CENE 180€  (pôvodná cena 320€) + tričko Testdrive
 

Šoférujete vy!

Ak si netrúfate šoférovať vozidlo sami, jazdu vykoná náš profesionálny vodič, s ktorým si jazdu užijete naplno.

75,-
Stop Corona
Počas jázd dodržiavame prísne bezpečnostné opatrenia voči COVID-19:
inštruktori majú rúška aktívne čistenie vzduchu v aute dezinfekcia po každej jazde